Sylwetka zawodnika:
urodz.20.06.2006
Wyniki:
Styl dowolny:
25m | 0:16,90 | 16.03.2017 | Chodzież LZS |
50m | 0:39,05 | 01.10.2017 | Zielona Góra |
100m | 1:24,22 | 09.06.2018 | Poznań |
200m | 3:07,34 | 24.05.2017 | Poznań |
400m | 6:20,88 | 02.12.2017 | Poznań sprawdzian |
800m | |||
1500m |
Styl grzbietowy:
50m | 0:48,06 | 09.04.2017 | Żagań Puchar Sprintu |
100m | 1:37,57 | 03.12.2017 | Zielona Góra |
200m | 3:29,14 | 08.06.2018 | Poznań |
Styl klasyczny:
50m | 0:52,16 | 09.04.2017 | Żagań Puchar Sprintu |
100m | 1:52,97 | 08.11.2017 | Rawicz Liga Wielkopolski klas V |
200m |
Styl motylkowy:
50m | 0:48,50 | 22.10.2017 | Zielona Góra |
100m | |||
200m |
Styl zmienny:
100m | 1:36,24 | 03.12.2017 | Zielona Góra |
200m | 3:28,20 | 09.06.2018 | Poznań |
400m |
Wyniki:
23.10.2015 25m dow. 0:22,54 Chodzież
23.10.2015 25m grz. 0:24,95 Chodzież
06.12.2015 50 dow. 0:51,32 Zielona Góra
06.12.2015 50 grz. 0:52,43 Zielona Góra
07.02.2016 - 50 dow. 0:49,33 Zielona Góra
07.02.2016 - 50 grz. 0:54,26 Zielona Góra
17.03.2016 - 25 dow. 0:19,86 Chodzież LZS
17.03.2016 - 25 klas. 0:28,12 Chodzież LZS
22.05.2016 - 50 dow. 0:45,15 Zielona Góra
22.05.2016 - 50 grz. 0:52,24 Zielona Góra
22.05.2016 - 50 klas. 0:59,98 Zielona Góra
22.05.2016 - 100 zm dyskw. (Z1 ) Zielona Góra
23.10.2016 - 50 dow. 0:42,45 Zielona Góra
23.10.2016 - 50 grz. 0:48,93 Zielona Góra
04.12.2016 - 100 dow. 1:33,01 Zielona Góra
04.12.2016 - 100 zm. 1:42,50 Zielona Góra
26.02.2017 - 100 grz. 1:39,24 Zielona Góra
26.02.2017 - 100 zm. 1:37,39 Zielona Góra
16.03.2017 - 25 dow. 0:16,90 Chodzież LZS
16.03.2017 - 25 grz. 0:21,29 Chodzież LZS
09.04.2017 - 50 mot. 0:50,89 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 grz. 0:48,06 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 klas. 0:52,16 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 dow. 0:40,48 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 100 zm. 1:40,67 Żagań Puchar Sprintu
25.05.2017 - 100 dow. 1:28,93 Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
24.05.2017 - 200 dow. 3:07,34 Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
24.05.2017 - 100 grz. 1:41,07 Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
25.05.2017 - 200 zm. dyskw. Z-2 Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
24.05.2017 - 4 x50 zm. 2:56,91 ( Bartek Rogoziński, Piotr Knopisz, Mateusz Marciniak, Jędzrzej Chrzanowski ) Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
25.05.2017 - 4 x50 dow. 2:33,52 ( Bartek Rogoziński, Piotr Knopisz, Mateusz Marciniak, Jędzrzej Chrzanowski ) Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat
01.10.2017 - 50 dow. 0:39,05 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 50 mot. 0;51,76 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 100 dow. 1:42,50 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
22.10.2017 - 50 mot. 0:48,50 Zielona Góra
22.10.2017 - 100 zm. 1:37,84 Zielona Góra
08.11.2017 - 100 grz. 1:41,52 Rawicz Liga Wielkopolski klas V
08.11.2017 - 100 klas. 1:52,97 Rawicz Liga Wielkopolski klas V
01.12.2017 - 50 mot. 0:51,16 II edycja Ligi wielkopolski klas V Poznań
01.12.2017 - 100 dow. 1:29,52 II edycja Ligi wielkopolski klas V Poznań
01.12.2017 - 4 x 50 zm. 2:53,32 ( Rogoziński Bartosz, Chrzanowski Jędrzej, Knopisz Piotr, Marciniak Mateusz ) Poznań
02.12.2017 - 400 dow. 6:20,88 Ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności w pływaniu Poznań
02.12.2017 - 200 zm. 3:28,40 Ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności w pływaniu Poznań
03.12.2017 - 100 grz. 1:37,57 Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja Zielona Góra
03.12.2017 - 100 zm. 1:36,24 Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja Zielona Góra
18.05.2018 - 50 dow. 0:39,11 Basen 50m Poznań
18.05.2018 - 100 grz. 1:40,86 Basen 50m Poznań
08.06.2018 - 200 grz. 3:29,14 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań
08.06.2018 - 400 dow. 6:30,26 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań
09.06.2018 - 100 dow. 1:24,22 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań
09.06.2018 - 200 zm. 3:28,20 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań
08.06.2018 - 4 x 50 dow. 2:25,78 ( Bartosz Rogoziński, Mateusz, Gabriela Kazubska, Maja Tomys)Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań
09.06.2018 - 4 x 50 zm. 2:48,65 ( Bartosz Rogoziński, Mateusz, Gabriela Kazubska, maja Tomys) Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat, II runda Poznań