ur.08.07.2004
Wyniki:
Styl dowolny:
25m | 1:17,00 | 19.03.2015 | Chodzież |
50m | 0:29,41 | 22.12.2018 | Zielona Góra |
100m | 1:06,01 | 22.12.2018 | Zielona Góra |
200m | 2:33,76 | 11.11.2018 | Poznań |
400m | 5:42,74 | 26.10.2017 | Rawicz Liga WLKP klasa gimn. + kl VII |
800m | 12:31,18 | 04.12.2016 | Poznań Sprawdzian |
1500m |
Styl grzbietowy:
50m | 0:35,43 | 07.04.2019 | Świebodzin |
100m | 1:24,16 | 25.03.2017 | Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat |
200m | 3:05,53 | 17.06.2017 | Gorzów Wlkp. |
Styl klasyczny:
50m | 0:41,39 | 07.04.2019 | Świebodzin |
100m | 1:38,72 | 09.03.2017 | Głogów Liga kl.VI |
200m | 2:57,93 | 24.03.2017 | Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat |
Styl motylkowy:
50m | 0:34,01 | 09.03.2019 | Poznań |
100m | 1:30,59 | 24.03.2017 | Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat |
200m |
Styl zmienny:
100m | 1:18,73 | 07.04.2019 | Świebodzin |
200m | 2:59,49 | 07.10.2017 | Poznań Puchar KS Warta |
400m | 6:33,29 | 27.05.2017 | Leszno |
Wyniki starty;
22.03.2014 100 dow. 1:28,62 Śrem
12.10.2014 50 grz. 0:48,88 Śrem
16.11.2014 50 dow. 0:42,35 Śrem
12.04.2015 - 100 zm. dyskwalif. ( 04 ) - Śrem
21.05.2015 - 50 mot. 0:51,05 Poznań - Termy
22.05.2015 - 100 dow. 1:29,78 - Poznań - Termy
27.09.2015 - 50 dow. 0:39,40 Zielona Góra
27.09.2015 - 50 grz. 0:48,62 Zielona Góra
27.09.2015 - 100 grz. 1:46,50 Zielona Góra
23.10.2015 - 50 dow. 0:38,54 Chodzież
23.10.2015 - 50 klas. 0:57,74 Chodzież
06.12.2015 - 50 dow. 0:38,39 Zielona Góra
06.12.2015 - 50 grz. 0:45,45 Zielona Góra
10.12.2015 - 50 mot. 0:49,38 Środa Wlkp. - Liga
10.12.2015 - 100 dow. 1:26,44 Środa Wlkp. -Liga
21.02.2016 - 50 dow. 0:38,09 Poznań Sharaton
21.02.2016 - 50 klas. 0:56,31 Poznań Sharaton
15.03.2016 - 200 zm. dyskwalif. Głogów - Liga
17.03.2016 - 50 dow. 0:35,35 Chodzież LZS
17.03.2016 - 50 klas. 0:51,71 Chodzież LZS
18.03.2016 - 100 mot. 1:47,07 Poznań Mistrzostwa Młodzików
18.03.2016 - 400 dow. 6:30,12 Poznań Mistrzostwa Młodzików
19.03.2016 - 100 dow. 1:18,98 Poznań Mistrzostwa Młodzików
19.03.2016 - 100 grz. 1:34,97 Poznań Mistrzostwa Młodzików
25.05.2016 - 400 dow. 6:13,39 Leszno Liga kl. V
10.06.2016 - 100 mot. 1:43,37 Poznań - Termy
10.06.2016 - 400 dow. 6:09,24 Poznań - Termy
09.10.2016 - 50 dow. 0:34,65 Zielona Góra
09.10.2016 - 50 grz. dyskw. G-3 Zielona Góra
09.10.2016 - 100 dow. 1:17,51 Zielona Góra
21.10.2016 - 400 dow. 6:04,90 Rawicz Liga Wielkopolska
21.10.2016 - 50 grz. 0:40,85 Rawicz Liga Wielkopolska kl.VI
23.10.2016 - 200 dow. 2:52,01 Zielona Góra
23.10.2016 - 100 zm dyskw. Z 1 Zielona Góra
23.10.2016 - 4 x 50 zmienny 2:37,39 ( H.Woga, M. Amroż, M. Szafran) Zielona Góra
04.12.2016 - 200 zm. 3:11,98 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=V6LueNF733Y
04.12.2016 - 50 grz. 0:40,65 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=R2jxY20nyGI
04.12.2016 - 50 dow. 0:33,91 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=cWDiBdq0b88
04.12.2016 - 800 dow. 12:31,18 Poznań
13.12.2016 - 100 mot. 1:38,55 Poznań Liga
13.12.2016 - 100 grz. 1:29,40 Poznań Liga
09.03.2017 - 100 dow. 1:11,66 Głogów Liga kl.VI
09.03.2017 - 100 klas. 1:38,72 Głogów Liga kl.VI
16.03.2017 - 50 dow. 0:31,56 Chodzież LZS
16.03.2017 - 50 grz. 0:38,07 Chodziez LZS
16.03.2017 - 4 x 50 dow. mieszana 2:11,04 Chodzież LZS ( Hubert Woga,Tymoteusz Kaffler, Jagoda Gessner, Weronika Gmerek)
24.03.2017 - 100 mot. 1:30,59 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
24.03.2017 - 200 grz. 2:57,93 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 100 dow. 1:11,65 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 100 grz. 1:24,16 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 4x50 dowolny 2:08,95 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat(Jagoda Gessner 0:33,99,Tymoteusz Kaffler 0:31,67,Filip Kozłowski 0:35,56,Hubert Woga 0:27,73)
09.04.2017 - 50 mot. 0:41,01 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 grz. 0:38,48 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 klas. 0:44,47 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 dow. 0:32,70 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 100 zm. 1:23,90 Żagań Puchar Sprintu
21.04.2017 - 50 dow. 0:31,62 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
21.04.2017 - 200 dow. 2:45,31 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
23.04.2017 - 100 dow. 1:11,84 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
23.04.2017 - 50 grz. 0:40,25 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
14.05.2017 - 50 dow. 0:31,50 Ostrzeszów
14.05.2017 - 100 dow. 1:11,61 Ostrzeszów
14.05.2017 - 50 grz. 0:40,01 Ostrzeszów
27.05.2017 - 400 zm. 6:33,29 Wielkopolska Liga Pływacka klas VI - IV edycja
03.06.2017 - 50 dow. 0:31,95 basen 50 m Poznań 3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza
03.06.2017 - 200 dow. 2:47,20 basen 50 m Poznań 3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza
17.06.2017 - 200 grz. 3:05,53 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
17.06.2017 - 100 mot. 1:34,15 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
18.06.2017 - 100 dow. 1:12,50 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
18.06.2017 - 100 grz. 1:27,60 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
01.10.2017 - 50 dow. 0:30,44 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 200 dow dyskw. O-4 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 100 zm. 1:24,42 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
07.10.2017 - 50 dow. 0:29,95 Poznań Puchar KS Warta
07.10.2017 - 200 zm. 2:59,49 Poznań Puchar KS Warta
26.10.2017 - 50 grz. 0:37,70 Rawicz Liga WLKP klasa gimn. + kl VII
26.10.2017 - 400 dow. 5:42,74 Rawicz Liga WLKP klasa gimn. + kl VII
08.12.2017- 50 dow. 0:30,36 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
08.12.2017 - 50 grz. 0:36,04 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
09.12.2017 - 100 dow. 1:07,49 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
08.12.2017 - 4 x 100 dow. 4:23,88 (Hubert,Tymoteusz,Nikodem,Wojtek)Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
09.12.2017 - 4 x 100 zm. 4:57,69 (Nikodem,Hubert,Wojtek,Tymoteusz)Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
15.03.2018 - 100 dow. 1:10,00 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS Chodzież
15.03.2018 - 50 grz. 0:38,32 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS Chodzież
15.04.2018 - 50 dow. 0:30,28 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 grz. 0:37,10 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 klas. 0:43,05 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 mot. 0:35,20 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 100 zm. 1:20,49 Puchar Sprintu Świebodzin
10.11.2018 - 50 mot. 0:35,72 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
10.11.2018 - 50 grz. 0:36,39 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018- 50 dow. 0;29,81 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018- 200 dow. 2:33,76 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
22.12.2018 - 50 dow. 0:29,41 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
22.12.2018 - 100 dow. 1:06,01 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
22.12.2018 - 50 grz. 0:35,66 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
24.02.2019- 50 dow. 0:30,23 Zielona Góra
24.02.2019 - 100 dow. 1:06,30 Zielona Góra
24.02.2019 - 50 grz. 0:35,63 Zielona Góra
09.03.2019 - 50 dow. 0:29,54 Poznań
09.03.2019 - 50 grz. 0:35,71 Poznań
09.03.2019 - 50 klas. 0:42,21 Poznań
09.03.2019 - 50 mot. 0:34,01 Poznań
09.03.2019 - 100 zm. 1:19,06 Poznań
15.03.2019 - 100 dow. 1:07,20 Chodzież LZS
15.03.2019 - 50 grz. 0:36,19 Chodzież LZS
07.04.2019 - 50 dow. 0:29,55 Świebodzin
07.04.2019 - 50 grz. 0:35,43 Świebodzin
07.04.2019 - 50 klas. 0:41,39 Świebodzin
07.04.2019 - 50 mot. 0:35,07 Świebodzin
07.04.2019 - 100 zm. 1:18,73 Świebodzin